Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

Załóż konto osobiste w BNP Paribas i zgarnij tablet Samsung Galaxy Tab 3

Samsung Galaxy Tab 3. Trzeba przyznać, że pomimo okresu wakacyjnego bankom nie przeszkadza to w intensywnej walce o klientów. Tym razem do walki włączył się BNP Paribas. Jeszcze nie skończyła się jedna promocja tego banku — konto osobiste z 3% moneyback za transakcje Internetowe a tutaj kolejna ciekawa propozycja jaką niewątpliwie jest możliwość zgarnięcia tabletu Samsung Galaxy Tab 3 o wartości 400 złotych

Jaka będzie moja korzyść z promocji?

W przypadku promocji iKonto BNP Paribas z Tabletem za założenie konta w banku BNP Paribas otrzymamy tablet SAMSUNG GALAXY TAB P3 LITE SM-T110. Zgodnie z regulaminem tablet zostanie nam wysłany za potwierdzeniem odbioru na adres korespondencyjny podany we wniosku o konto do dnia 10 października 2014 r.

Warunki jakie należy spełnić, by wziąć udział w promocji

Tym razem warunki promocji nie są zbyt trudne do spełnienia. Podstawowym warunkiem do spełnienia jest bycie osoba, która nie posiada konta w BNP Paribas Bank. By otrzymać tablet Samsung Galaxy Tab P3 Lite SM-T110 musimy spełnić jeszcze parę innych warunków:

Czas trwania promocji

Okres promocji trwa od 01.08.2014 r. do 31.08.2014 r. lub do wyczerpania tabletów, niestety w regulaminie bank nie określa jaki jest zapas tabletów przeznaczonych do promocji.

Co jeszcze należy wiedzieć o promocji?

Pomimo, że w regulaminie jest wyraźnie zaznaczone, że promocja iKonto BNP Paribas z Tabletem nie łączy się innym w tym wypadku nie do końca ma to zastosowanie. W BNP Paribas nadal aktywna jest promocja konto osobiste z 3% moneyback za transakcje Internetowe.

Dzięki połączeniu obu tych promocji otrzymujemy atrakcyjną ofertę dzięki której możemy zyskać tablet plus maksymalnie dodatkowo 600 złotych za zakupy dokonywane przez Internet.

Opodatkowanie premii

Każdy dochód powinien zostać opodatkowany. W tym jednak przypadku kwota ta jest na tyle niska, że podlega ona zwolnieniu z podatku dochodowego od osób fizycznych — na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2000 r. nr 14, poz. 176 ze zm.).

Co jeszcze otrzymamy z iKontem BNP Paribas?

Trzeba przyznać, że iKonto w BNP Pariba samo w sobie jest dość interesującą ofertą. Oto oferta konta: