Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

Telewizor Samsung za kartę kredytową World MasterCard w Citibank

Z promocji mogą skorzystać osoby, nie posiadające przed 1 stycznia 2013 r. żadnej głównej karty Citibanku, a ponadto będące w wieku min. 21 lat, które zatrudnione są w obecnej firmie od min. 3 miesięcy i posiadają dochód min. 1200 zł netto lub osoby prowadzące od min. 2 lat własną działalność gospodarczą mające min. 25 lat.

Dodatkowo należy wspomnieć, że z promocji wyłączone są osoby, które przed rozpoczęciem oferty złożyły już podanie o kartę kredytową Citibanku w innej promocji I nie otrzymały jeszcze decyzji kredytowej.

Co należy zrobić, aby otrzymać telewizor LED Samsung TV 32?

Pamiętaj, w dniu przyznania nagrody musimy być nadal posiadaczami karty.

Bank prześle wiadomość e-mail o wygranej do 14 dnia miesiąca, nastepującego po miesiącu, w którym spełniliśmy ostatni warunek. Nagroda zostanie wysłana za pośrednictwem kuriera w ciągu 30 dni od daty otrzymania wiadomości o wygranej. Ponadto bank bierze na siebie należny podatek dochodowy od przyznanej nagrody.

Nalezy dodać, że koszty obsługi karty są dosyć duże i wynoszą 18 złotych miesięcznie. Opłata ta nie jest pobierana w przypadku dokonania miesięcznie transakcji na kwotę min. 400 złotych. Plusem jest powiązanie karty z programem lojalnościowym. Na start otrzymujemy 1000 punktów, które możemy wymienić m.in. na zwolnienie karty od opłaty, kupony zniżkowe od partnerów, nagrody rzeczowe itp. Możemy skorzystac również z kredytu 0% do 56 dni dla transakcji bezgotówkowych czy usługi concierge.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do dnia 31 sierpnia 2015 r. lub do wyczerpania zapasów kuponów rabatowych na grouponie.