Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

Super promocja zwrot 500 za 1000 od Lendico czyli inwestycja ze zwrotem ponad 50%

Super promocja czyli zwrot 500 za 1000. Pożyczki społecznościowe cieszą się coraz większym powodzeniem, a firmy oferujące takie rozwiązania darzymy coraz większym zaufaniem. Większości z nas kojarzą się z pożyczaniem pieniędzy, jednak coraz więcej osób korzysta z usług tych firm, po to by zainwestować. Oto ciekawa promocja, jaką przygotowała firma Lendico.pl

Jaka będzie Twoja korzyść z promocji?

Korzyści płynące z tej promocji są przynajmniej dwie. Pierwsza z nich to zwrot 500 złotych za zainwestowane co najmniej 1000 złotych.

Druga korzyść to niepowtarzalna okazja rozpoczęcia alternatywnych inwestycji, jakimi są pożyczki społecznościowe. Tak jak wspomnieliśmy pożyczki społecznościowe, to nie tylko możliwość pożyczenia pieniędzy na dowolny cel, na dużo korzystniejszych warunkach niż w banku, ale to również możliwość zainwestowania w wybrany projekt.

Przy inwestycji 1000 złotych uwzględniając promocję, nasz zysk wyniesie ponad 50% a takie inwestycje po prostu nie zdążają się codziennie.

Warunki jakie należy spełnić, by wziąć udział w promocji

Warunki promocji są łatwe do spełnienia. By otrzymać zwrot 500 złotych:

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 11.05.2015 r

Co jeszcze należy wiedzieć o pożyczkach społecznościowych?

O samych pożyczkach społecznościowych obszernie pisaliśmy tutaj. Przy okazji tej promocji chcielibyśmy odpowiedzieć na inne pytanie, a mianowicie co wiemy na temat firmy organizującej tą promocję.

Otóż na stronie możemy wyczytać „Lendico to platforma, która bezpośrednio łączy pożyczkobiorców i inwestorów. Dzięki temu, że nie posiada drogich oddziałów i działa tylko przez Internet, nie ponosi wysokich kosztów funkcjonowania, a powstałe w ten sposób oszczędności trafiają bezpośrednio do użytkowników – w postaci niższych rat dla pożyczkobiorców i wysokich zysków dla inwestorów.”

Tyle firma o sobie a co inni sądzą o Lendico? Firma posiada wiele certyfikatów.

I posiada pozytywne opinie innych użytkowników na portalu opineo

Opodatkowanie premii

Każdy dochód powinien zostać opodatkowany. Pożyczkodawca zgodnie z art. 30a ust. 1 pkt 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych zobowiązany jest do zapłaty zryczałtowanego (19%) podatku dochodowego od odsetek otrzymanych z tytułu udzielonej pożyczki.

Pod tym adresem możemy znaleźć całą treść wyjaśnienia obowiązków podatkowych ciążących na stronach umowy pożyczki typu social lending