Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

Rachunek ROR z e-kantorem

Rachunek ROR z e-kantorem w Meritum Bank. Kto z nas nie słyszał o problemach ze spłatą kredytu hipotecznego zaciągniętego we frankach szwajcarskich? Jeszcze nie tak dawno było to na porządku dziennym, a obiegowe opinie o problemach pojawiały się niemal w każdych mediach. Tymczasem na rynku pojawiła się ciekawa opcja zmniejszenia zobowiązań kredytowych dla kredytów zaciągniętych w walucie obcej.

Rachunek ROR z e-kantorem w Meritum Bank

Meritum Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku i jako jeden z pierwszych wprowadził na rynek ofertę rachunku ROR z e-kantorem. Konto to umożliwia klientom wymianę walut po atrakcyjniejszych kursach.

Dodatkowym atutem tego konta są bezpłatne przelewy we frankach szwajcarskich na rachunki prowadzone w innych bankach. Przyjrzyjmy się innym korzyściom z tego rozwiązania.

Korzyści z posiadania rachunku ROR z e-kantorem

Konto z e-kantorem jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą zmniejszyć kwotę kredytu hipotecznego, szczególnie zaciągniętego we frankach. Jest to oferta ukierunkowana dla osób, które cenią czas i wygodę. Wymieniając walutę w kantorze przy koncie nie potrzebujesz wychodzić z domu.

Nie ma również potrzeby wysyłania nigdzie pieniędzy, tak jak to się dzieje w przypadku zwykłych kantorów internetowych, a Ty możesz mieć pieniądze cały czas na oku, bo nie opuszczają one banku. Cała procedura wymiany waluty odbywa się w prosty sposób za pomocą tak zwanego przelewu własnego. Przelew ten dokonywany jest pomiędzy dwoma Twoimi kontami — kontem osobistym w złotówkach a kontem walutowym e-kantor.

Inne korzyści jakie wynikają z tej oferty to przede wszystkim:

Kto jeszcze powinien się zainteresować rachunkiem ROR z e-kantorem?

Rachunek ROR z e-kantorem powstało głównie z myślą o ludziach posiadających kredyty, nie tylko tych hipotecznych we frankach szwajcarskich. Swobodnie mogą z nich korzystać wszyscy posiadacze kredytów w walucie obcej.

Rachunek ROR z e-kantorem jest również idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących za granicą. Wynagrodzenie można bez problemów przesłać do Polski zupełnie bezpiecznie i co najważniejsze wygodnie i tutaj wymienić po korzystnym kursie.

Rachunek ROR z e-kantorem jest także ciekawą alternatywą dla wyjeżdzających na zagraniczne wakacje. Po korzystnej wymianie pieniędzy w kantorze swobodnie będziesz mógł zapłacić za przelot hotel czy atrakcje w EUR, CHF, USD, GBP.

Rachunek ROR z e-kantorem jest dobrą opcją dla osób kupujących przez Internet na zagranicznych stronach, sklepach czy portalach aukcyjnych. Zasada postępowania jest dokładnie taka sama, najpierw wymieniasz po korzystnym kursie walutę w swoim kantorze, a następnie robisz przelew w danej walucie z konta w Meritum Bank.

Jak otworzyć konto z e-kantorem?

Jeżeli masz już konta w Meritum Bank sprawa jest bardzo prosta.

Zaloguj się na swoje konto, znajdź zakładkę wnioski i dyspozycje i potwierdź dyspozycję otwarcia rachunku e-kantor.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Meritum Bank to również sprawa jest bardzo prosta. Na wniosku wybierz walutę dla rachunku i ciesz się dostępem do konta.

Masz dwie możliwości założenia konta online:

lub