Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

Lokata Start w Meritum Bank

Lokata Start w Meritum Bank – oprocentowanie 5%. Meritum Bank wyraźnie ma ochotę na zdobywanie nowych klientów. Oto kolejna promocja, która wypuścił bank. Po dobrych komentarzach związanych z kontem z e-kantorem, dziś przyszedł czas na lokatę. Oprocentowanie lokaty start w Meritum Bank to nominalne 5% w skali roku na dwa miesiące.

Parametry lokaty

Co wiemy na temat lokaty start? Otóż oprocentowanie lokaty to 5% w skali roku, kwota minimalna jaką należy wpłacić to 1000 zł, a maksymalna 10 000 zł. Czas trwania lokaty w Meritum Bank to dwa miesiące. Lokata jest tylko dla nowych klientów banku co wskazywać ma nazwa „Lokata Start”.

Co jeszcze wiemy na temat lokaty?

Lokatę Start możesz otworzyć przez Internet bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że otworzysz konto osobiste w Meritum Bank. Tak, na rynku jest coraz więcej lokat do których należy założyć konto osobiste w banku. Jest to działanie banku na przyciągniecie klientów.

Bank liczy na to, że w zamian za wyższe oprocentowanie, w tym wypadku jest to 5%, niż średnie rynkowe, część osób po zakończonej lokacie zostanie w banku. Oczywiście nie ma żadnego problemu by zrezygnować z konta zaraz po zakończonej lokacie.

Jak założyć lokatę?

Najpierw musimy założyć Proste Konto Osobiste. Bez wątpienią plusami tego konta są:

Gdy już mamy konto osobiste w Meritum Bank musisz zalogować się do konta i wybrać Lokatę Start w zakładce "Lokaty".

Uwaga, lokatę start musisz założyć w ciągu miesiąca od otwarcia Prostego Konta Osobistego