Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

Zaoszczędź nawet 400 zł z kontem Getin Up w Getin Bank

Promocja jaką oferuje nam Getin Bank, to skutek współpracy banku i dostawcy energii elektrycznej firmy ENEA. Promocje jest przeznaczona dla nowych klientów. W promocji, przy założeniu konta Getin Up otrzymamy możliwość zwrotu 15% kosztów energii elektrycznej oraz 5% zwrotu za zakupy bezgotówkowe dokonane karta wydaną do konta.

Jaka będzie moja korzyść z promocji?

Łącznie w ciągu roku od otwarcia konta w Getin zaoszczędzić możemy do 400 zł.

W tym wypadku promocja podzielona jest na dwie części.

Warunki jakie należy spełnić, by wziąć udział w promocji

W Promocji może wziąć udział osoba fizyczna, która nie jest i nie była posiadaczem ROR-u (Rachunku Oszczędnościowo-Rozliczeniowego) prowadzonego przez Getin Bank. Aby wziąć udział w promocji należy dodatkowo spełnić następujące warunki:

Jak widać warunki nie są zbyt wygórowane i każdy, kto nie był klientem banku i założy konto automatycznie spełnia warunki.

Czas trwania promocji

Zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocyjne konta możemy zakładać od 15.07.2014 do odwołania. Natomiast okres trwania promocji to 24 miesiące kalendarzowe począwszy od pierwszego pełnego miesiąca licząc od daty otwarcia rachunku.

Co jeszcze należy wiedzieć o promocji

Oto kilka ważnych punktów tej promocji, o których należy pamiętać.

Opodatkowanie premii

Każdy dochód powinien zostać opodatkowany. W tym jednak przypadku kwota ta jest na tyle niska, że podlega ona zwolnieniu z podatku dochodowego od osób fizycznych — na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2000 r. nr 14, poz. 176 ze zm.).

Co jeszcze otrzymamy z kontem Getin Up?

Konto Getin Up to dodatkowo specjalny pakiet korzyści za wpłatę przynajmniej 1000 złotych