Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

Prosta promocja od BZWBK – 150 złotych za Konto dla Inwestora

150 złotych za Konto dla Inwestora. Przedstawiamy prostą promocję, w której Bank Zachodni WBK nagrodzi nas kwotą do 150 złotych. Przedmiotem promocji jest otwarcie konta bankowego wraz rachunkiem maklerskim. Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku i aby z niej skorzystać musimy udać się do oddziału banku.

Jaka będzie Twoja korzyść z promocji?

Największą korzyścią udziału w promocji „konto dla inwestora” jest nagroda, która może sięgnąć 150 złotych. Bank podzielił możliwość zdobycia premii na dwie części:

Dodatkową korzyścią może być samo otworzenie rachunku maklerskiego i rozpoczęcie nauki inwestowania.

Warunki jakie należy spełnić, aby wziąć udział w promocji

Warunki jakie należy spełnić są bardzo proste. Po pierwsze promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku. W rozumieniu regulaminu nowy klient to taki, który od 1 stycznia 2015 roku do dnia przystąpienia do Promocji, nie posiadał w Banku Zachodnim WBK, ani konta osobistego, ani rachunku maklerskiego.

Drugi warunek, to otwarcie rachunku bankowego w czasie trwania promocji oraz rachunku maklerskiego w tym samym dniu, co rachunku bankowego.

Po spełnieniu tych warunków otrzymamy pierwszą nagrodę czyli 50 złotych. By otrzymać dodatkowe 100 złotych należy spełnić dwa dodatkowe warunki:

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 30 czerwca 2015 roku

Opodatkowanie premii

Każdy dochód powinien zostać opodatkowany. W tym jednak przypadku kwota ta jest na tyle niska, że podlega ona zwolnieniu z podatku dochodowego od osób fizycznych — na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2000 r. nr 14, poz. 176 ze zm.).

Co jeszcze otrzymamy z promocją?

Gdy skorzystamy z promocji otrzymamy dwa produkty bankowe. Pierwszy produkt to oczywiście konto bankowe. BZWBK oferuje kilka kont, oto przykładowe konto „Konto Godne Polecenia” i niektóre opłaty:

Drugim produktem jest rachunek maklerski w Domu Maklerskim BZWBK. Rachunek prowadzony jest bezpłatnie pod warunkiem, jeśli w miesiącu wykonamy minimum jedną transakcję. Jeśli nie spełnimy tego warunku opłata za rachunek maklerski wyniesie 5 złotych