Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

Płatności za pomocą portfela elektronicznego – V.me by Visa

Portfel elektroniczny. Bez wątpienia jest to pierwsza taka promocja w Polsce. Visa wraz ze swoimi partnerami w sprzedaży detalicznej wychodzi naprzeciw rosnącemu rynkowi sprzedaży online w Polsce. Promocją objęte są płatności za zakupy dokonane w Internecie za pomocą portfela elektronicznego.

Czym jest portfel elektroniczny?

Portfel elektroniczny — inaczej portfel cyfrowy — jest to nic innego jak rodzaj konta internetowego, na którym możemy gromadzić środki pieniężne. Przy użyciu portfela elektronicznego możemy zarówno dokonywać przelewów, jak i odbierać je od innych użytkowników systemu. Ważną cechą portfela jest możliwość dokonywania płatności w sklepach internetowych na całym świecie, a także na popularnych portalach aukcyjnych.

Najpopularniejszym w Polsce portfelem elektronicznym jest PayPal, ale tutaj pojawia się nasza promocja. Visa wraz z ING oferują portfel elektroniczny V.me by Visa. Pomimo, że portfel elektroniczny oferowany jest przez ING Bank Śląski, założyć go może każdy — nie tylko klient banku.

Polska jako jeden z liderów na rynku nowych technologii bankowych, ma zaszczyt być jednym z czterech państw w Europie, w których portfel V.me by Visa jest wdrażany. Obecnie portfel V.me by Visa akceptowany jest w ponad 120 serwisów internetowych.

Transakcje za pomocą nowego portfela elektronicznego są akceptowane przez między innymi: www.merlin.plwww.e-leclerc.pl, www.winezja.pl – są to partnerzy akcji promocyjnej. Oprócz nich są to m.in. delikatesy Piotr i Paweł, biuro podróży Neckermann, strona Ticketpro.pl czy instytucje charytatywne, m.in. Caritas oraz Polska Akcja Humanitarna.

Portfel elektroniczny a bezpieczeństwo transakcji

Do portfela V.me by Visa można dodać wszystkie karty. Debetowe, kredytowe i przedpłacone bez względu czy są to karty Visa czy MasterCard. Nie ma również znaczenia przez jaki bank w Polsce i na świecie zostały wydane.

Portfel elektroniczny ma za zadanie ułatwić nam płatności kartą w Internecie. System jest bezpieczny ponieważ dane karty podajemy jedynie raz przy wprowadzaniu ich do portfela.

Portfel elektroniczny jest chroniony przez usługi Verified by Visa opartą na technologii 3D-Secure oraz dedykowanym systemem do wykrywania oszustw i zapobiegania im.

O promocji raz jeszcze

Podsumowując. Promocja obejmuje zakupy przez Internet dokonywane w sklepach partnerów Visa. Na początek są to trzy oferty:

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich. Bez względu na to czy posiadasz kartę Visa i czy jesteś klientem ING. Godnym uwagi jest fakt, że nie trzeba zostawać klientem banku ING, nie ma też konieczności wyrabiania kart Visa, gdy korzysta się tylko z MasterCard.

Okres obowiązywania promocji rozpoczął się 9 lipca 2014 i będzie trwał do 7 października 2014.

Jak mogę skorzystać z promocji?

By skorzystać z promocji należy zrobić trzy proste kroki:

  1. Przede wszystkim należy zapisać się do promocji na stronie www.visaoffers.eu/v.me. Otrzymamy e-mail z linkami i kodami rabatowymi na zakupy w Internecie u partnerów promocji.
  2. Aby skorzystać z otrzymanych kodów, musimy mieć aktywny portfel elektroniczny, który można założyć na stronie: https://ingbank.portfel.v.me/?disp=banner.
  3. Ostatni krok to wejście na stronę dowolnego partnera promocji i skorzystanie z oferty.