Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

Oferta noworoczna Citibank – karta kredytowa z tabletem Samsung Galaxy Tab 3

Wraz z nowym rokiem obserwujemy zwiększoną aktywność banków dotyczących promocji. Tym razem Citibank wznowił promocję kart kredytowych. Wraz z kartą otrzymamy tablet Samsung Galaxy Tab 3, jednak trzeba się śpieszyć!

Jaka będzie Twoja korzyść z promocji?

Nagrodą w najnowszej promocji Citibanku jest znowu tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110. Bank podaje w regulaminie, iż wartość tego urządzenia to 449 złotych brutto.

Dodatkową nagrodą do tabletu jest nagroda pieniężna na pokrycie podatku związanego z obiema nagrodami. „Bank ufunduje dodatkową nagrodę pieniężną o wartości odpowiadającej kwocie należnego podatku dochodowego od przyznanej Nagrody”

Warunki jakie należy spełnić, by wziąć udział w promocji

Oczywiście jeżeli mówimy o nagrodach należy również wspomnieć o warunkach, jakie należy spełnić, by tę nagrodę otrzymać. Niestety promocja jest ograniczona do 3000 tabletów i obowiązuje zasada, kto pierwszy ten lepszy – więc należy się śpieszyć, ponieważ tablet otrzyma pierwszych trzy tysiące osób które:

Czas trwania promocji

Promocja trwać będzie do 31 marca 2015 roku.

Co jeszcze należy wiedzieć o promocji

W przypadku promocji Citibanku — karta kredytowa z tabletem Samsung Galaxy Tab należy wspomnieć o dwóch ważnych rzeczach:

Gwarancja

Nagrodą w promocji jest urządzenie elektroniczne, a zgodnie z wytycznymi UE, każde takie urządzenie podlega gwarancji producenta. W tym przypadku tablet objęty jest 24 miesięczną gwarancją, która jest obsługiwana przez sieć Regenersis na podstawie numeru seryjnego produktu. Lokalizacja serwisów jest dostępna pod adresem internetowym: http://www.regenersis.pl/znajdz-punkt-serwisowy.html

Przekazanie tabletów

Nagroda promocyjna, czyli tablet zostanie wysłany za pośrednictwem kuriera na adres podany na wniosku o kartękredytową w przeciągu 30 dni od daty wysłania e-maila informującego o wygranej.

Opodatkowanie premii

Każdy dochód powinien zostać opodatkowany, także nagrody w ramach tej promocji podlegają opodatkowaniu zryczałtowanym podatkiem dochodowym zgodnie z art. 30 ust. 1 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2010 r. Nr 51 poz. 307 ze zm.). Podatek zostanie jednak pobrany przez Bank z dodatkowej nagrody pieniężnej przyznanej do tabletu.

Co jeszcze otrzymamy wraz z kartą Citibank?

Oferta kart kredytowych Citibanku jest bogata. Oprócz tableta przy każdej karcie możemy korzystać z dodatkowych rabatów:

Karta Kredytowa Citibank PremierMiles

Karta Kredytowa Silver

Karta Kredytowa Gold

Karta Kredytowa Platinum