Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

Lubię to! Konto od banku BPH z 3% moneyback czyli 50 złotych co miesiąc w promocji Pieniądze Cię Lubią!

Przedstawiamy najnowszą promocję konta Lubię to! Tym razem każdy nowy klient banku BPH wraz z kontem za zero złotych otrzyma 3% zwrotu za zakupy dokonywane w punktach handlowo – usługowych jednak nie więcej niż 50 złotych miesięcznie.

Jaka będzie Twoja korzyść z promocji?

Warunki promocji są na tyle atrakcyjne, że możemy mówić aż o trzech korzyściach, jakie przyniesie nam wzięcie udziału w promocji przygotowanej przez bank BPH.

Pierwsza korzyść to oczywiście zwrot 3% za zakupy dokonywane w punktach handlowo – usługowych czyli tak zwany moneyback. Tym razem bank nie ogranicza nas jednak co do placówek, w jakich można dokonywać transakcji. Jedynym ograniczeniem jest maksymalny miesięczny zwrot, który wynosi 50 złotych miesięcznie.

Z promocyjnych zakupów możemy korzystać przez cały rok czyli możemy uzyskać nawet 600 złotych zwrotu – co miesiąc 50 złotych przez dwanaście miesięcy.

Druga korzyść z promocji, to posiadanie konta Lubię to! Bez wątpienia jest to bardzo dobre konto, przede wszystkim ze względu na brak opłat.

Trzecia korzyść, o której wspomnieliśmy, to dodatkowe 50 złotych za uruchomienie linii kredytowej na koncie.

Warunki jakie należy spełnić, by wziąć udział w promocji

Warunki jakie stawia przed nami bank nie są trudne do spełnienia.

Przede wszystkim promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku, czyli takich którzy od 1 stycznia 2015 roku do dnia podpisania umowy o prowadzenie rachunku nie posiadali konta w banku BPH.

Premia 3% czyli nasz moneyback zostanie naliczona „przez Bank od łącznej wartości Transakcji zaksięgowanych na Rachunku w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym przekazanie Nagrody Premiowej.

Dodatkowe 50 zł za limit na koncie zostanie przyznane gdy do dnia 30 czerwca 2015 r. podpiszemy umowę o limit w saldzie debetowym na rachunku, oraz utrzymamy linię kredytową przez przynajmniej pół roku

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 30 czerwca 2015

Opodatkowanie premii

Każdy dochód powinien zostać opodatkowany. W tym jednak przypadku kwota ta jest na tyle niska, że podlega ona zwolnieniu z podatku dochodowego od osób fizycznych — na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2000 r. nr 14, poz. 176 ze zm.). W tym wypadku nie zapłacimy podatku gdyż ponieważ promocja to sprzedaż premiowa.