Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

ING Bank Śląski czyli loteria płać tak jak lubisz i wygrywaj nagrody

Loteria bankowa. ING Bank Śląski przygotował już kolejną w tym roku promocję. Tym razem do rozlosowania jest 170 000 złotych. Warunki jakie należy spełnić, by uczestniczyć w tej loterii nie są zbyt wymagające, a loteria jest zarówno dla nowych jaki i obecnych klientów banku.

Nagrody w loterii płać tak jak lubisz i wygrywaj nagrody

Najpierw o przyjemnościach czyli nagrody w loterii. Tym razem nagrody w loterii banku śląskiego są pieniężne. Łącznie bank przewidział aż 64 nagrody i tak:

Razem pula nagród jakie bank przeznacza dla zwycięzców to 170.000 zł brutto.

Co należy zrobić, by wziąć udział w loterii?

Aby wziąć udział w losowaniu nagrody głównej musimy uczestniczyć w przynajmniej jednym etapie loterii, ale jakie warunki trzeba spełnić by wziąć udział w przynajmniej jednym etapie loterii?

Jak przy każdej tego typu okazji podstawowym warunkiem jest posiadanie przynajmniej jednego produktów banku. Tym razem jest to konto bankowe lub karta kredytowa oraz:

Jak przyznawane są losy na loterię?

Otóż każda transakcja bezgotówkowa dokonana kartą płatniczą lub kredytową, na co najmniej 10 zł (uwaga! liczą się transakcje tylko w złotówkach) stanowi jeden los w loterii.

Natomiast każda transakcja bezgotówkowa również na co najmniej 10 zł lecz dokonana telefonem, naklejką zbliżeniową, kodem BLIK stanowi aż trzy losy.

Czas trwania promocji

Loteria trwa do 31.07.2015 roku i jest podzielona jest na trzy etapy:

Terminy losowania nagród

Opodatkowanie premii

Każdy dochód powinien zostać opodatkowany. Nagrody w loterii „płać tak jak lubisz i wygrywaj nagrody” podlegają opodatkowaniu zryczałtowanym 10% podatkiem dochodowym od osób fizycznych na podstawie art. 30 ust.1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991r (T.J. z 2012 poz.361 z późn. zm.). Bank, jako płatnik, zobowiązany jest — stosownie do art.41 ust.4 i art.42 ust.1 w/w ustawy — do obliczenia, pobrania i odprowadzenia do właściwego urzędu skarbowego kwoty podatku.