Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

Loteria bankowa – podwójne wynagrodzenie dla Ciebie od Credit Agricole

Loteria bankowa. Bank Credit Agricole przygotował już kolejną w tym roku loterię. Tym razem do wylosowania jest podwójne wynagrodzenie dla Ciebie, czyli nagroda wysokości Twojej pensji. Warunki jakie należy spełnić, by uczestniczyć w tej loterii nie są zbyt wymagające, a loteria jest zarówno dla nowych jaki i obecnych klientów banku.

Co należy zrobić, by wziąć udział w loterii

Uczestnikiem loterii może zostać osoba posiadająca dowolne konto w banku Credit Agricole, tyczy się to również nowo założonych kont. Drugim warunkiem jest przelewanie na to konto wynagrodzeniaformie bezgotówkowej wpłaty środków pieniężnych z tytułu wynagrodzenia za pracę lub innych świadczeń, w tym między innymi świadczeń emerytalnych, rentowych lub zasiłków.”

Jest jednak zastrzeżenie, że wynagrodzenia, które będzie przychodziło na konto nie może być niższe niż 500 złotych miesięcznie.

Gdy już spełnimy podstawowe wymogi powinniśmy przejść do wypełnienia zgłoszenia do loterii. W tym celu musimy wypełnić prosty formularz znajdujący się na tej stronie. Za zgłoszenie swojego udziału w loterii otrzymamy jeden los na loterię.

Oczywiście bank udostępnia nam możliwość zwiększenia naszych szans na wygraną czyli możemy zdobyć więcej losów. Możemy otrzymać pięć dodatkowych losów za każdą skuteczną rekomendację konta. Oczywiście skuteczna rekomendacja, to założenie konta przez poleconego.

Nagrody w loterii podwójne wynagrodzenie dla Ciebie

W loterii przewidziano aż 192 losowania czyli mamy aż 192 okazje do wygrania nagrody. Nagrodą w loterii jest równowartość Twojej pensji, z zastrzeżeniem, iż wartość nagrody nie może przekroczyć 10.000 zł.

W loterii jest również przewidziana nagroda dodatkowa w wysokości stanowiącej 11,111% wartości wypłacanej nagrody. Nagroda ta jest przewidziana na pokrycie kosztów podatkowych.

Bank Credit Agricole przeznaczył na nagrody w loterii aż 2 133 312,00 zł.

Losowanie nagród w loterii

Losowania odbywają się codziennie w dni robocze oczywiście w wykluczeniem dni świątecznych. Co ważne w każdym z losowań, biorą udział wszystkie losy zarejestrowane od początku jej trwania czyli im szybciej się zgłosisz tym większe masz szanse na wygraną.

Podczas każdego losowania losowanych jest 10 losów. 1 zwycięzca i 9 rezerwowych, którzy zostają umieszczeni w protokole w kolejności ich wylosowania.

Bank zabezpieczył się na wypadek uczestników z wyjątkowym szczęściem. W regulaminie widnieje również zapis że „jeden Uczestnik Loterii może maksymalnie 10 razy wygrać nagrodę w Loterii.

Czas trwania loterii

Loteria trwa do 18 grudnia 2015

Opodatkowanie premii

Nagrody przewidziane w ramach Loterii są wręczane zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi. Nagrody podlegają opodatkowaniu zryczałtowanym podatkiem dochodowym w wysokości 10% zgodnie z art. 30 ust.1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych; z uwzględnieniem art.21 ust.1 pkt 6a 5 tejże ustawy, podatek zostanie pobrany i odprowadzony do właściwego Urzędu Skarbowego przez Organizatora. Pamiętajmy jednak, że otrzymamy nagrodę dodatkową w wysokości podatku jaki mamy zapłacić.