Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

Loteria bankowa z główną nagrodą 10 000 złotych od Credit Agricole

Dziś prezentujemy loterię, w której do wylosowania jest nagroda główna w wysokości 10 000 złotych na dobry start dla Twojego dziecka. Loteria jest przeznaczona dla klientów banku i niestety nagroda jest tylko jedna. Kto nie gra, ten nie wygrywa!

Jaka będzie Twoja korzyść z (loterii) promocji?

Zwycięzca może być tylko jeden. Tak też w tym przypadku w loterii, w ktorej do wygrania jest jedna nagroda o wysokości 10 000 złotych, która zostanie wpłacona na konto zwycięzcy w formie lokaty terminowej na okres 3 lat.

Oprocentowanie lokaty trzy letniej obecnie wynosi 2,7% w skali roku.

Szczęśliwiec otrzyma również dodatkową nagrodę pieniężną w wysokości 1.111,00 złotych na pokrycie podatku dochodowego.

Warunki jakie należy spełnić, by wziąć udział w loterii

Zabawa nie jest obarczona zbyt dużymi wymaganiami. Jeżeli zdecydujemy się wziąć udział w loterii to przede wszystkim:

Czas trwania promocji

Do loterii możemy przystąpić do dnia 12.02.2015

Co jeszcze należy wiedzieć o loterii

Kluczowa w tym momencie jest wiedza na temat nie tyle losowania co warunków jakie należy spełnić, by móc w pełni cieszyć się wygraną. Przede wszystkim nagroda „powinna zostać przeznaczona za cele związane z zapewnieniem przyszłości dziecka…”

Uwaga! Spośród uczestników zostanie wylosowanych aż 5 osób. Pierwszą osobą będzie laureat loterii, ale kolejne 4 osoby znajdą się na liście rezerwowej.

Oto co stanowi regulamin:

Innymi słowy losowanie odbędzie się 23 lutego i tego dnia trzeba zadbać o to by nasz telefon był naładowany i w pełni sprawny.

Opodatkowanie nagrody

Każdy dochód powinien zostać opodatkowany. W tym przypadku nagroda podlega opodatkowaniu zryczałtowanym podatkiem dochodowym w wysokości 10% zgodnie z art. 30 ust.1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych; z uwzględnieniem art.21 ust.1 pkt 6a tejże ustawy. Podatek zostanie pobrany i odprowadzony do właściwego Urzędu Skarbowego przez Organizatora.

Nie posiadasz produktów Credit Agricole?

Załóż konto PROSTOoszczędzające

Załóż kartę kredytową