Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

Kredyt gotówkowy przez internet

Kredyt gotówkowy kalkulator to bardzo proste, a zarazem niezwykle przydatne, narzędzie. Główną funkcją kalkulatora jest wyliczenie raty kredytu, ale również wszystkich innych niezbędnych parametrów, które zawiera kredyt gotówkowy. Czytaj dalej…

Poznaj ocenę punktową swojej wiarygodności kredytowej

Zanim przejdziemy do omówienia kalkulatora zastanówmy się czym są kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy inaczej zwany konsumpcyjnym jest udzielany osobom fizycznym na dowolny cel. Bank nie kontroluje tego, na co przeznaczysz kredyt gotówkowy, w przeciwieństwie do innych kredytów jak kredyty hipoteczne czy kredyt samochodowy.

Kredyt gotówkowy spłacany jest według planu spłat w ratach miesięcznych, malejących lub stałych, wg zmiennego oprocentowania. Okres kredytowania takiego kredytu wynosi maksymalnie do 8 lat. Kredyty gotówkowe są wypłacane w formie gotówkowej lub przelewem.

Kredyty gotówkowe często są udzielane bez dodatkowych zabezpieczeń, najchętniej klientom z dobrą historią kredytową. Wysokość kredytu gotówkowego jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta.

Po co nam kredyt gotówkowy kalkulator?

Banki intensywnie prowadzą akcję reklamową w radio i telewizji, a reklamowanym produktem jest często właśnie kredyt gotówkowy. Reklamy te szczególnie nasilają się przed różnego rodzaju świętami czy okresami urlopowymi Polaków.

I tak spotykamy się z kredytem z „gwarancją najniższej raty” czy „gwarancją najniższego oprocentowania”, czy typowy świąteczny kredyt — „kredyt sam w domu” odwołujący się do tytułu filmu emitowanego co roku w okresie przedświątecznym.

Zastanawiasz się jaki jest najtańszy kredyt gotówkowy?

Zanim więc podejmiemy decyzje o zaciągnięciu kredytu, warto uruchomić nasz Kredyt gotówkowy kalkulator lub zobaczyć ranking kredytów gotówkowych i uzyskać informacje na temat oferty cenowej banków. Takie zestawienie odpowie nam na pytanie, w którym banku otrzymamy rzeczywiście świąteczną ofertą.

Jak działa kredyt gotówkowy kalkulator?

Jak widzisz sam kalkulator kredytu gotówkowego jest bardzo prosty, wystarczy że wpiszesz sumę, jaką chcesz pożyczyć od banku i na jak długo. Kalkulator kredytowy gotówkowy dostosuje wpisane dane do najlepszej dostępnej oferty.

Po wciśnięciu przycisku „pokaż oferty” kredyt gotówkowy kalkulator wygeneruje Tobie najlepsze dostępne na rynku oferty. Oferty ułożone są w ranking kredytów gotówkowych. Oczywiście najtańszy kredyt gotówkowy jest na samej górze. W tym wypadku najtańszy oznacza z najniższą ratą kredytu.

Pamiętaj, przy stałych ratach całkowity koszt kredytu gotówkowego, jak i każdego innego kredytu jest zawsze wyższy od kredytu z ratami malejącymi, a co za tym idzie całkowita kwota do spłaty kredytu jest również wyższa.

Pod wyliczeniami wygenerowanymi przez kredyt gotówkowy kalkulator, dla zobrazowania wyników znajdują się trzy obecnie najbardziej atrakcyjne oferty. Poza wysokością raty – co jest ważne, ale nie zawsze najważniejsze, znajdziemy tam również informacje o Rocznej Rzeczywistej Stopie Oprocentowania (RRSO) i prowizji banku.

Kalkulatory kredytowe

Kalkulatory kredytowe. Czy można się przygotować do wzięcia kredytu? Jeśli już podjęliśmy decyzje, że chcemy udać się do banku po kredyt, to warto sprawdzić, gdzie możemy spodziewać się najlepszych warunków. Działając pochopnie możemy kupić „towar", który nie spełni naszych oczekiwań. Decyzja jest szczególnie istotna, ponieważ kredyty gotówkowe zostają z nami na wiele lat. By ułatwić tę decyzję przygotowaliśmy szereg przydatnych narzędzi. Jednym z nich są prezentowane kalkulatory kredytowe, w swojej ofercie mamy również porównanie kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów gotówkowych

Jakie należy podjąć czynności by ograniczyć ryzyko złej decyzji kredytowej?

Pierwsza wstępną weryfikację kredytową możemy przeprowadzić siedząc w domu przed komputerem. Zastosujemy tu narzędzia jakimi są kalkulatory kredytowe. Wprowadzając precyzyjnie dane do kalkulatora czyli kwotę kredytu, czas trwania kredytu, w ciągu kilku minut uzyskamy odpowiedź na pytanie, który z banków może sprzedać nam najtańszy kredyt gotówkowy.

Kalkulator kredytu gotówkowego to programy, za pomocą którego możemy porównać oferty banków, oprocentowanie, prowizje i sposoby zabezpieczenia. Jednocześnie możemy określić wysokość raty przy założonych z góry warunkach. Kalkulator kredytu gotówkowego pomaga nam również obliczyć naszą zdolność kredytową, a co za tym idzie dowiemy się na jakiej wysokości kredyt możemy liczyć.

Posiadając taką wiedzę możemy wytypować banki, które mają najlepszą ofertę. Pamiętając o tym, że kalkulator kredytu gotówkowego i jego wyliczenia ma charakter orientacyjny powinniśmy zadbać o kontakt z bankiem. Zróbmy to przez formularz kontaktowy. Niech bank również się postara o klienta, pozwólmy im do nas zadzwonić. Bank na pewno będzie zainteresowany i skontaktuje się z nami.

Rankingi kredytów gotówkowych czy już wcześniej wspomniany kalkulator kredytów gotówkowych również wytypuje nam doradców którzy, przedstawią nam aktualną ofertę kredytową. Spotkania z doradcą są bezpłatne, więc niczym nie ryzykujesz. Zadbajmy o to, by uzyskać informacje dotyczące całkowitego kosztu kredytu i wszystkich zabezpieczeń, o które poprosi nas bank (ubezpieczenia, cesje, hipoteki).

Nie podejmuj decyzji, zanim nie uzyskasz informacji ze wszystkich banków, które wytypował kalkulator kredytowy gotówkowy, i do których wysłałeś formularz kontaktowy.

Dlaczego warto skorzystać z narzędzia jakim jest swoista porównywarka kredytów gotówkowych?

W obecnych czasach konkurencja na rynku bankowym w Polsce jest bardzo duża. Istnieją lepsze i gorsze banki, jak i również lepsze i gorsze oferty i promocje w tych bankach. Warto mieć obraz całej sytuacji na rynku i dlatego między innymi warto zobaczyć porównanie kredytów gotówkowych, użyć kalkulator kredytowy gotówkowy.

Dodatkowy atut jaki kryje w sobie kalkulator kredytu gotówkowego jest to, że nie jesteśmy związani z żadnym bankiem, więc nasze wyliczenia są obiektywne.

Jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy?

Najtańszy kredyt gotówkowy. Trzeba powiedzieć sobie szczerze – najtańszy kredyty gotówkowy to nie tylko mit. Przy obecnych narzędziach, które Tobie dostarczamy kredyty gotówkowe nie powinny już kryć przed Tobą żadnych tajemnic.

Masz do swojej dyspozycji takie narzędzia jak: ranking kredytów gotówkowych, porównywarka kredytów gotówkowych, kalkulator kredytów gotówkowych. Wszystko to skompilowane i zaszyte w jednym narzędziu, które jest na bieżąco usprawniane, a co najważniejsze aktualizowane, by dostarczać Tobie rzetelne informacje. By Twoje porównanie kredytów gotówkowych było zawsze aktualne i najlepsze dla Ciebie.

Porównywarka kredytów gotówkowych czyli Twoje wątpliwości?

Wiele osób nie ma jeszcze przekonania do narzędzi jakimi są ranking kredytów gotówkowych, porównywarka kredytów gotówkowych czy też kalkulator kredytów gotówkowych.

Z jednej strony biorąc kredyty gotówkowe przez Internet możemy otrzymać lepsze warunki ze względu na niewielki koszt udzielenia kredytu. Brak placówki, brak osoby udzielającej nam kredyt to mniejsze koszty dla banku, a co za tym idzie mniejsze koszty kredytów gotówkowych.

Z drugiej strony kalkulator kredytowy gotówkowy w niektórych przypadkach może podawać wyniki wysokości rat, które nieznacznie różnią się od oferty jaką możemy znaleźć w banku, ze względu na zmienne, których nie uwzględnia kalkulator kredytów gotówkowych.

Dlatego bez względu na przyczynę, czy to brak zaufania, czy niepewność o najtańszy kredyt gotówkowy na rynku – zawsze możesz skontaktować się z przedstawicielem danego banku korzystając z formularza kontaktowego, aby poznać szczegóły oferty konkretnego kredytu.

Wróć do kalkulatora…