Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

Konto osobiste z 3% moneyback za transakcje Internetowe

Konto osobiste z 3% moneyback za transakcje Internetowe. Oto najnowsza promocja w PNB Paribas Bank, który sukcesywnie zdobywa nowych klientów i trzeba przyznać, że wychodzi mu to coraz lepiej. Tym razem bank przygotował dla nas konto osobiste – iKonto z możliwością zwrotu 3% na konto za zakupy dokonane przez Internet – tak zwany moneyback.

Konto osobiste z 3% moneyback za transakcje Internetowe

Uczestnikiem promocji może być każdy, kto założy iKonto w PNB Paribas Bank a także posiada lub złoży wniosek o kartę debetową (kartę do konta) i będzie wykonywał nią transakcje online za pośrednictwem PayU. Kolejnym warunkiem jest zasilanie rachunku wpływami w wysokości co najmniej 1000 zł miesięcznie.

Czy jest PayU?

Z Wikipedii możemy dowiedzieć się, że: „PayU to operator płatności internetowych działający jako system, który daje możliwość dokonywania oraz otrzymywania wpłat przez Internet pomiędzy osobami posiadającymi konto e-mail. PayU daje możliwość płacenia kartą kredytową lub przelewem bankowym. Odbiorca wpłaty nie musi posiadać konta bankowego, aby móc otrzymać pieniądze przez Internet.

Na co musimy zwrócić uwagę przy koncie osobistym z 3% moneyback

Co, gdzie i kiedy czyli 3% Moneyback za transakcje Internetowe

Zwrot 3% wartości transakcji online dokonanych kartą otrzymamy w ramach platformy PayU. Maksymalna kwota zwrotu to maksymalnie 50 zł miesięcznie, nie więcej niż 600 zł rocznie, jest to spowodowane kwota wolną od podatku, której banki przestrzegają unikając w ten sposób niepotrzebnych kosztów i papierkowej roboty.

Warunkiem uruchomienia funkcji Moneyback są miesięczne wpływy na konto min. 1000 zł. W ramach promocji bank dokona zwrotu w bezpośrednio na konto co miesiąc.

Promocja trwa od czerwca 2014 roku do 12 czerwca 2015 roku.