Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

Karta kredytowa 1, 2, 3 z moneyback do 3% za płatności

Karta kredytowa 1, 2, 3 z moneyback do 3% za płatności. Bank Zachodni WBK konsekwentnie realizuje pomysł 1, 2, 3. Oferta zwana 1, 2, 3, obejmuje już konto osobiste, lokaty bankowe, ubezpieczenia a tym razem przyszła pora na kartę kredytową. Karta kredytowa sygnowana 1, 2, 3 jak pozostałe oferty z tej rodziny również posiada trzy korzyści.

Trzy korzyści z karty kredytowej BZ WBK

Gdy skorzystamy z karty kredytowej 1, 2, 3 po za standardowymi zaletami jakie oferuje bank:

Wracając do naszych korzyści wynikających z promocji, to możesz zaoszczędzić do 760 zł w ciągu roku – jak w przypadku innych promocji kwota 760 zł jest limitem, powyżej tej kwoty zapłacimy podatek.

W jaki sposób możemy zaoszczędzić? Po prostu za dokonane płatności kartą otrzymujemy:

Jak każda promocja taki również ta jest ograniczona czasowo. Trwa do końca lipca, ale by nas jeszcze bardziej zachęcić bank dodatkowo postanowił, że każda osoba która zawnioskuje i podpisze umowę o wydanie karty kredytowej pierwsze pół roku będzie miał za 0 zł – czyli zostaniemy zwolnieni z opłat za korzystanie z karty.

Na co należy zwrócić uwagę przy promocji

Pierwsze zastrzeżenia budzi fakt, że karta dostępna jest dla Klientów z dochodem od 2000 zł netto ale dla posiadaczy Konta 1|2|3 już od 650 zł netto. Z drugiej strony jak się temu przyjrzymy bliżej to okaże się, że ciężko jest otrzymać kartę kredytową w innym banku z mniejszymi dochodami – brak zdolności kredytowej.

Drugie może nie zastrzeżenie lecz uwaga. Którą należy podkreślić to fakt, że należy pamiętać o uruchomieniu usługi automatycznej spłaty kwoty minimalnej, która wynosi 5% rachunku karty kredytowej, aby móc cieszyć się ze zwrotów za dokonywane płatności.

Dodatkowe 50 zł za płatności kartą BZ WBK

Gdy już skorzystamy z promocji Karta kredytowa 1, 2, 3 z moneyback do 3% za płatności warto sięgnąć jeszcze po 50 zł, które oferuje bank za używanie karty. By otrzymać rzeczone 50 zł należy zarejestrować swoją kartę na tej stronie i zebrać min 5 punktów.

Punkty możemy otrzymać między innymi za:

Odsyłam do strony gdzie dokładnie jest wytłumaczona punktacja. Jak widać można otrzymać dodatkowe 50 zł za w miarę standardowe używanie karty. W tym wypadku czas trwania zabawy jest do 17 sierpnia 2014 roku