Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

Karta Kredytowa Citibank + tablet Samsung Galaxy Tab3 Lite lub smartfon Galaxy Trend 2

Tym razem z atrakcyjną promocją wystartował Citibank. Jest to już trzecia edycja tej samej promocji. Tym razem bank rozdaje tablety i telefony komórkowe firmy Samsung. O ile same warunki nie są trudne do spełnienia, to jest ona przeznaczona tylko dla nowych klientów.

Jaka będzie moja korzyść z promocji?

W przypadku promocji „Karta Kredytowa Citibank z telefonem lub tabletem na groupon.pl” otrzymać możemy dwie nagrody

Warunki jakie należy spełnić, by wziąć udział w promocji

Warunki promocji czy jak nazywa to bank konkursu nie są zbyt wymagające i dość łatwo je spełnić. Jeżeli chcesz otrzymać nagrodę w konkursie „Karta Kredytowa Citibank z telefonem lub tabletem na groupon.pl” to:

Czas trwania promocji

Okres sprzedaży kuponów promocyjnych będzie trwał do 3 września 2014 r. lub do wyczerpania liczby kuponów. W puli jest 3000 kuponów.

Okres na wypełnianie formularzy i składanie wniosków trwa do dnia 7 września 2014 r.

Opodatkowanie premii

Każdy dochód powinien zostać opodatkowany. W tym jednak przypadku „od każdej wydanej w Konkursie nagrody zostanie pobrany i przekazany na konto właściwego Urzędu Skarbowego, 10% podatek od nagród zgodnie z przepisami art. 30 ust. 1 pkt. 2 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych. Podatek zostanie pobrany przez Bank z części pieniężnej przyznanych nagród zgodnie z ust. V pkt 2. fizycznych (Dz.U. z 2000 r. nr 14, poz. 176 ze zm.).

Co jeszcze otrzymamy z kartą kredytową Citibank?