Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

mBanku eKONTO dla Młodych

eKONTO dla Młodych w mBanku. Konto dla młodych w mBanku przeznaczone jest dla klientów w przedziale wieku 18-26. W tym wieku od konta oczekuje się przede wszystkim bezpłatnego dostępu w technologii mobilnej.

Dlaczego eKonto dla Młodych?

Taki produkt został przygotowany przez mBank, który w ostatnich miesiącach zyskał uznanie i zdobył wiele prestiżowych nagród w kategoriach”

Czy może być lepsza rekomendacja dla banku niż nagrody przyznawane przez konsumentów?

Co otrzymujesz jako klient w mBanku?

Przede wszystkim bezpłatne:

Dodatkowo jako posiadacz konta dla młodych możesz liczyć na 25% zniżkę w szkołach językowych i wiele promocji w popularnych sieciach handlowych.

Za pomocą karty bankomatowej możliwe jest dokonywanie zakupów, rezerwacji i płatności w sklepach i kinach. Możliwe jest otwarcie konta z jednoczesnym uruchomieniem niewielkiej linii kredytowej.

Dostęp do szerokiej sieci bezpłatnych wpłatomatów pozwala na dokonanie wpłat gotówkowych na konto.

Na szczególną uwagę zasługuje nowy bardzo profesjonalny serwis transakcyjny dostępny całą dobę przez 7 dni w tygodniu na wszystkich platformach internetowych i mobilnych.

Klient mBanku może skorzystać z szerokiej oferty ubezpieczeniowej, doładowania telefonu – wszystkich operatorów na rynku telekomunikacyjnym czy skorzystać z możliwości robienia zakupów w sklepach, które oferują dla swoich klientów specjalne promocje w ramach programu m-zakupy.

Udział w programie partnerskim – każdy zarekomendowany klient to dodatkowe 50 zł premii.

Po ukończeniu przez klienta 26 lat bank automatycznie przekształca konto na ekonto z funkcją bezpłatnych bankomatów.