Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

Do wygrania rower w bankowy konkursie mBanku - Tour de mBank

Tour de mBank — Pokaż, że jesteś mobilny i wygraj nagrody od mBanku! mBank jako ikona mobilności znowu wyprzedziło konkurencję – tym razem zaznaczając swoja obecność w kolejnym popularnym medium społecznościowym jakim jest Instagram

Jaka będzie moja korzyść z konkursu czyli o nagrodach

Konkurs polega na wyłonieniu najciekawszych zdjęć nawiązujących do „motywu przewodniego” określonego w danym temacie tygodnia.

W trakcie trwania konkursu komisja codziennie nagrodzi 30 zdjęć. Nagrodami pocieszenia są zestawy rowerowe czyli 2 opaski odblaskowe na ręce i lampka rowerowa LED o łącznej wartości 6,72 zł brutto.

Jak zawalczyć o nagrodę główną? Spośród wszystkich zdjęć konkursowych nadesłanych w każdym tygodniu konkursowym zostanie wyłonionych siedem najlepszych czyli najbardziej oryginalnych i kreatywnych zdjęć oczywiście pasujących do tematu przewodniego. Zwycięzcy w danym tygodniu otrzymają nagrodę tygodnia czyli czytnik ebooków Kindle. Wartości nagrody tygodnia to 400 złotych.

Nagrodą główną jest rower o wartości 1699 złotych. Może go jednak otrzymać tylko jeden ze zwycięzców nagrody tygodnia.

Warunki jakie należy spełnić, by wziąć udział w konkursie

Zasady konkursu są proste. Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie musisz wykonać 3 proste kroki:

Konkurs jest podzielony na 8 etapów, gdzie każdy z etapów trwa tydzień. W zasadzie można powiedzieć, że jest to 8 oddzielnych konkursów, a zwycięzcy w poszczególnych tygodniach będą walczyć o nagrodę główną czyli rower. W każdym tygodniu będzie podany inny „motyw przewodni”, który będzie publikowany na stronie konkursowej oraz na Instagramie.

Oto jak się przedstawiają daty konkursów:

Czas trwania konkursu

Konkurs rozpoczyna się dnia 4 sierpnia 2014 i kończy się 28 września 2014.

Opodatkowanie premii

Każdy dochód powinien zostać opodatkowany. „Do wartości każdej nagrody zostanie dodana dodatkowa nagroda pieniężna w wysokości odpowiadającej zryczałtowanemu podatkowi dochodowemu od osób fizycznych z tytułu wygranej w konkursie, liczonemu od ubruttowionej o należny podatek dochodowy wartości danej nagrody (tj. w kwocie stanowiącej 11,11% wartości danej nagrody). Zdobywca nagrody zgadza się, że kwota dodatkowej nagrody pieniężnej nie podlega wypłacie na jego rzecz, lecz przeznaczona jest na zapłatę podatku należnego z tytułu wygranej w Konkursie.