Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

Promocja mBanku dla Firm – 600 zł na ZUS z kontem mBiznes Komfort

Wystartowała nowa edycja ciekawej promocji, tym razem jest to promocja przeznaczona dla firm. Przedmiotem promocji jest konto firmowe, na którym za przelewy składki na ZUS otrzymamy zwrot nawet do 600 złotych.

Jaka będzie Twoja korzyść z promocji?

W tym przypadku korzyści są przynajmniej dwie. Pierwsza korzyść jest zawarta w samym tytule. Jest nią zwrot 600 złotych za opłacanie składek ZUS. Oczywiście 600 złotych jest to maksymalny zwrot jaki możemy otrzymać w ciągu roku. Co miesiąc będziemy otrzymywać 50 złotych przez pierwszy rok.

Dodatkowo drugą z korzyści jakie otrzymamy przy koncie mBiznes komfort to zwolnienie z opłaty za prowadzenie tego konta przez 12 miesięcy. Podsumowując w prosty sposób jest do zgarnięcia 600 złotych.

Kto może wziąć udział w promocji

Promocja przeznaczona jest dla:

Warunki jakie należy spełnić, by wziąć udział w promocji

W przypadku tej promocji ciężko jest mówić o warunkach, na pewno nie są one zbyt wygórowane. By otrzymać wspomniany zwrot 50 złotych miesięcznie należy oczywiście założyć konto w mBanku i z konta opłacać składki ZUS.

Kwota jaką należy przelewać, by otrzymywać zwrot to minimum 250 złotych, co w przypadku kwot przelewanyche do ZUS nie jest wymaganiem zbyt wygórowanym.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 31.03.2015

Opodatkowanie premii

Jeżeli jesteś osobą prowadzącą działalność gospodarczą, otrzymana premia, o której mowa stanowi przychód z tej działalności i zgodnie z art. 14 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (tj. Dz. U. z 2014 r., poz. 1328).

Jeżeli jesteś podatnikiem podatku dochodowego od osób prawnych otrzymana premia, stanowi przychód w zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych (tj. Dz. U. z 2014 r., poz. 1328).

Co jeszcze otrzymamy z kontem komfort?

mBank wraz z kontem mBiznes Komfort oferuje nam dodatkowo: