Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

Do 40 złotych za zakupy na allegro.pl z kartą Banku Zachodniego WBK

Do 40 złotych za zakupy na allegro.pl. Bank Zachodni przeznaczył aż milion złotych na najnowszą promocję. Tym razem warunki są proste należy dokonać zakupu na dowolną kwotę na znanym portalu aukcyjnym allegro.pl zapłacić kartą bankomatową lub kredytową BZ WBK i cieszyć się premią odpowiednio 20lub 40 złotych.

Jakie są warunki promocji „Kupuj na Allegro z kartami Banku Zachodniego WBK”?

Uczestnikiem Promocji może być osoba, która spełni następujące warunki

Kiedy otrzymamy premię?

Co gdy spełnimy określone wymagania? Gdy już spełnimy wymagania czyli dokonamy dowolnej transakcji na allegro kartą kredytową lub kartą debetową, otrzymamy możliwość pobrania kodu promocyjnego. Będziemy mogli wykorzystać ten kod promocyjny przy kolejnej transakcji na allegro.

Oczywiście za spełnienie powyższych warunków otrzymamy nagrodę. Nagrodą jest kod. Który uprawnia nas do kolejnych zakupów na allegro ze zniżką:

Zgodnie z regulaminem kod rabatowy powinniśmy otrzymać nie później niż w terminie 5 dni od dokonania opłaty.

O ile podczas pierwszej transakcji nie było żadnych obostrzeń choćby co do wysokości transakcji, podczas drugich zakupów – promocyjnych należy spełnić pewne warunki:

Opodatkowanie premii

Każdy dochód powinien zostać opodatkowany. W tym jednak przypadku kwota ta jest na tyle niska, że podlega ona zwolnieniu z podatku dochodowego od osób fizycznych — na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2000 r. nr 14, poz. 176 ze zm.).

{pierwszy_zegar}

Czas trwania promocji

Promocja trwa w okresie od dnia 28.07 2014 r. do wyczerpania ilości nagród, cytując regulamin „pula nagród jest ograniczona, łączna wartość kodów promocyjnych wynosi łącznie 1.000.000 mln zł”. Promocja jednak nie będzie trwała dłużej niż do dnia 29.08.2014 r.