Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

Nawet 200 złotych - „Premia za Kartę Kredytową Citibank w Internecie”

Citibank promuje swoja kartę kredytową. Za skorzystanie z oferty „Premia za Kartę Kredytową Citibank w Internecie” możemy otrzymać nawet do 200 złotych. Warto przyjrzeć się tej ofercie z bliska i skorzystać z tej promocji.

Jaka będzie Twoja korzyść z promocji?

Pierwszą i zarazem najważniejszą korzyścią z promocji Citibank – premia za kartę kredytową- jest kwota, którą możemy otrzymać w wysokości do 200 złotych. Od czego zależy czy dostaniemy 200 czy 100 złotych? Citibank ma jedną z bogatszych ofert kart kredytowych. Nasza premia zależeć będzie po prostu od tego na jaką kartę się zdecydujemy.

To jednak nie wszystko. Promocja „Premia za Kartę Kredytową Citibank w Internecie” łączy się z promocją „Roczne zwolnienie z opłaty za Kartę Kredytową Citibank”. Tak więc nic nie zapłacimy za wydanie i użytkowanie karty kredytowej przez pierwszy rok użytkowania.

Warunki jakie należy spełnić, by wziąć udział w promocji

Bankowi wyraźnie zależy na nowych klientach, ponieważ warunki jakie należy spełnić nie są wygórowane. Przede wszystkim trzeba być nowym klientem dla banku, jak stanowi zapis regulaminu z promocji mogą skorzystać osoby które „od 1 stycznia 2012 roku nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank”

Poza tym, by otrzymać premię musimy dokonać przynajmniej 3 transakcji kartą na łączną kwotę minimum 300 zł. Regulamin zastrzega, że transakcje te muszą być bezgotówkowe, nie mogą być „przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania” oraz będą zaksięgowane.

Innymi słowy, by otrzymać premię należy użytkować kartę zgodnie z jej głównym przeznaczeniem i dokonać minimum trzech transakcji na kwotę minimum 300 złotych nie później niż do końca trzeciego miesiąca od daty podpisania umowy.

Ważnym punktem promocji jaki należy spełnić jest złożenie wniosku o kartę kredytową Citibank przez Internet. Złóż wniosek tutaj.

Czas trwania promocji

Promocja trwać będzie do odwołania przez bank

Opodatkowanie premii

Każdy dochód powinien zostać opodatkowany. W tym jednak przypadku kwota ta jest na tyle niska, że podlega ona zwolnieniu z podatku dochodowego od osób fizycznych — na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2000 r. nr 14, poz. 176 ze zm.).

Co jeszcze otrzymamy wraz z kartą Citibank?

Oferta kart kredytowych Citibanku jest bogata. Oprócz zalet jakie wiążą się z korzystania z karty kredytowej przy każdej karcie możemy korzystać z dodatkowych rabatów:

Karta Kredytowa Citibank PremierMiles

Karta Kredytowa Silver

Karta Kredytowa Gold

Karta Kredytowa Platinum

Karta Kredytowa Citibank World MasterCard

Motokarta Kredytowa Citibank BP w Programie PAYBACK

Karta Kredytowa Citibank ELLE

Karta Kredytowa Citibank World Elite MasterCard Ultime