Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

1000 zł od ING w konkursie „płać telefonem i wygraj zakupy na nasz koszt”

1000zł od ING. Wystartował nowy konkurs. Tym razem ING Bank Śląski oferuje nagrodę w wysokości do 1000 zł zwrotu za wydatki poniesione przy zakupach, a płatność za te zakupy powinna odbyć się za pomocą telefonu komórkowego.

Jaka będzie Twoja korzyść z konkursu czyli o nagrodach

Bez wątpienia największą korzyścią wzięcia udziału w konkursie jest główna nagroda w wysokości do 1000 złotych zwrotu za zakupy, za które zapłacimy zbliżeniowo telefonem komórkowym.

Tak naprawdę to jest 100 pierwszych nagród, ponieważ w konkursie przyznawanych jest 100 nagród pieniężnych w wysokości równej kwocie wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą Visa NFC oraz naklejką zbliżeniową.

Należy wspomnieć, że na 100 szczęśliwych zwycięzców oprócz nagrody głównej będzie również nagroda dodatkowa na pokrycie kosztów związanych z podatkiem.

Warunki jakie należy spełnić, by wziąć udział w konkursie

Przyznanie nagród w konkursie

Nagrody w konkursie ING „płać telefonem i wygraj zakupy na nasz koszt” przydzieli komisja konkursowa. Wybierze ona spośród uczestników 100 osób, których odpowiedzi na pytanie będą najatrakcyjniejsze i najlepiej reklamujące płatności telefonem.

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa do 28 lutego 2015 r.

Co jeszcze otrzymamy z kontem z Lwem Direct od ING?

Jak już wspomnieliśmy wcześniej obecnie konto z Lwem od ING jest jednym z lepszych na rynku. Czego możemy oczekiwać po takim koncie, oprócz premii w wysokości 100 złotych za założenie konta?

Otóż przede wszystkim:

Jak otrzymać premię w wysokości 100 zł? Należy otworzyć konto do 15.01.2015 r., a następnie do 15.06.2015 r. zapłać kartą do konta łącznie min. 1000 zł i spełnij pozostałe warunki przewidziane w regulaminie.

Jednymi słowy można skorzystać zarówna z premii 100zł i wziąć udział w konkursie i wygrać 1000 złoty.