Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

100 złotych premii za otwarcie konta w ING Banku Śląskim

100 złotych premii za otwarcie konta w ING Banku Śląskim. W sezonie wakacyjnym powraca promocja dla nowych klientów Banku ING. Wystarczy założyć konto z LWEM Direct lub konto z LWEM Komfort za pomocą systemu bankowości internetowej do dnia 30 sierpnia 2015 r., wypełnić formularz rejestracyjny do promocji oraz zrealizować płatności kartą za min. 1.000 złotych w ciągu pół roku.

Warunki jakie należy spełnić, aby wziąć udział w promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w okresie od 1 stycznia 2014 r. do 2 sierpnia 2015 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami konta z LWEM: Direct, Klasyczne, Student, Komfort czy Premium dla klientów indywidualnych w ING Banku Śląskim. Złożyć wniosek należy do 30 sierpnia 2015 r., natomiast umowę zawieramy do 30 września 2015 r. Należy również pamiętać o konieczności wyrobienia karty debetowej do konta.

Ponadto bank wymaga, abyśmy byli posiadaczami konta do dnia wypłaty premii tj. do 26 lutego 2015 r. Pamiętajmy, że z promocji wyłączone są transakcje anulowane lub wycofane w związku ze zwrotem produktu lub rezygnacją z usługi oraz wypłata gotówki z bankomatu.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do dnia 26 lutego 2016 r.

Dodatkowe korzyści z konta

Zakładając konto z dostępem do bankowości internetowej w ING Banku Śląskim przystępujemy do programu lojalnościowemu bankujesz-zyskujesz. Dzięki temu za każdą transakcję dokonaną kartą zdobywamy punkty, a konkretnie za każde wydane 5 złotych otrzymujemy 1 punkt.

Dodatkowym plusem jest fakt zaokrąglania punktów w górę i tym samym za wydane 6 złotych bank przyznaje nam 2 punkty. Czyli za wydane 1000 złotych otrzymujemy co najmniej 200 punktów, które możemy wymienić na zniżki i produkty z katalogu.