Niebiesko czarne logo Totalbank.plOdpowiadamy na Twoje pytania
Element ozdobny

100 złotych w promocji iKonto z premią w BNP Paribas Bank plus 3% moneyback

100 złotych za konto. Tym razem za otwarcie iKonta w BNP Paribas Bank otrzymamy 100 złotych, o których mowa w tytule, jak również 3% zwrotu wydanej kwoty za zakupy w Internecie czyli klasyczny moneyback.

Jaka będzie Twoja korzyść z promocji?

Na pierwszy rzut oka widać pierwszą korzyść, jaka płynie z założenia iKonta czyli tytułowe 100 złotych. Druga korzyść jest nieco bardziej ukryta, ale równie atrakcyjna. Mianowicie jest nią tak zwany 3% moneyback czyli zwrot pieniędzy poniesionych za zakupy dokonane przez Internet.

Warunki jakie należy spełnić, by wziąć udział w promocji

By otrzymać premię 100 złotych należy przede wszystkim być nowym klientem dla banku, czyli podstawowym warunkiem promocji jest nie posiadanie rachunku w PNB od dnia 01.10.2014 do dnia wzięcia udziału w promocji.

Kolejnym warunkiem jest dokonanie płatności kartą debetową wydaną do rachunku powyżej 1000 złotych do dnia 31.05.2015. W tym punkcie regulaminu jest jednak jedno „ale”.

Oto lista kodów MCC transakcji, które nie będą się liczyły w promocji:

Ostatnim warunkiem otrzymania premii 100 złotych jest utrzymanie konta do 15.06.2015. W tym dniu nastąpi przelanie premii na konto.

Zwrot 3% wartości transakcji online dokonanych kartą otrzymamy w ramach platformy PayU. Maksymalna kwota zwrotu to 50 zł miesięcznie, nie więcej jednak niż 600 zł rocznie. Jest to spowodowane kwotą wolną od podatku, której wysokości banki pilnują, unikając w ten sposób niepotrzebnych kosztów i papierkowej roboty.

Warunkiem uruchomienia funkcji moneyback są miesięczne wpływy na konto min. 1000 zł. W ramach promocji bank dokona zwrotu w bezpośrednio na konto co miesiąc.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 31 marca 2015 roku.

Opodatkowanie premii

Każdy dochód powinien zostać opodatkowany. W tym jednak przypadku kwota ta jest na tyle niska, że podlega ona zwolnieniu z podatku dochodowego od osób fizycznych — na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2000 r. nr 14, poz. 176 ze zm.).

Co jeszcze musisz wiedzieć o iKoncie w PNB Paribas?

Gdy mówimy o iKoncie w PNB Paribas należy przede wszystkim wspomnieć, że po za wspomnianym już moneybacku 3% za zakupy przez Internet podstawowe opłaty za korzystanie z karty wynoszą 0 złotych.

I tak:

Ciekawostką jest również, że karta wydawana do rachunku została w 2014 roku wyróżniona jako "Najładniejsza karta 2014 roku" w kategorii nagroda publiczności według Central European Electronic Card